Коли побачу тебе знов
І стиснеться в грудях серденько -
Я розкажу тобі, моя любов,
Як плакала вночі тихенько...
Я розкажу тобі, мій милий птах,
Як я ридала гіркими сльозами
І від усіх ховалась у своїх світах...
Не піднімала слухавки від мами...
Я так боялась впасти з висоти,
Я так боялась, любий, так боялась.
Я так хотіла, щоб були лиш я і ти...
Та ти пішов... І я сама зосталась...
Я так молила Господа свого,
Щоб повернувся, хоч на мить коханий...
Та, мабуть, не почув моління він мого
Й життя моє розвіялось вітрами...